کدنویس قالب وردپرس افزونه وردپرس

درباره دابکو

شرکت کاوشگران ارتباط پردیس با نام تجاری دابکو در راستای توسعه صنعت IT کشور و پیشبرد اهداف اطلاع رسانی به عموم هموطنان گرامی در استان هرمزگان، فعالیت خود را از سال ۱۳۷۹ به صورت جدی و با بهره گیری از نیروهای متخصص آغاز نمود و در طی زمان فعالیت موفق به اخذ مجوز ISP  گردید.

این گروه، در همین راستا در سال ۱۳۸۲ اقدام به  ارائه سرویس های پهنای باند (Broadband) نمود و موفق به دریافت مجوز نمایندگی (PAP) از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی گردید.

شرکت کاوشگران ارتباط پردیس مفتخر است بدون وابستگی به هیچ شرکت و ارگانی موفق به دریافت مجوز servco به شماره ۵۶-۹۵-۱۰۰ از سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در سال ۱۳۹۶ گردیده است.
هم اکنون این شرکت، با گسترش دامنه فعالیت های خود در سراسر کشور به عنوان گسترده ترین XDSL Provider در سطح کشور ، سرویس های معروف خانواده DSL مانند VDSL2/VDSL/G.SHDSL/ADSL را ارائه مینماید و در سطح استان هرمزگان مشغول فعالیت سرویس های مبتنی بر IT میباشد.

سال تاسیس: ۱۳۷۹

حوزه اصلی فعالیت: فناوری اطلاعات و ارتباطات

اشتغال ایجاد شده: اشتغال مستقیم نزدیک به ۵۰ نفر و غیر مستقیم: بیش از ۱۱۵ نفر

مدل اقتصادی: سهامی خاص

خدمات اصلی: سرمایه گذاری در حوزه ICT

خدمات فرعی: انواع نرم افزارهای تحت وب به سفارش مشتری، خدمات RFID، سیستم های هوشمند، ویدئو کنفرانس، سرورهای امنیتی و کلیه سرویس های ارزش افزوده